HAKKIMIZDA

 
 
A | a

YILMAR Lojistik Gemi Acenteliği Denizcilik ve Ticaret A.Ş., YILDIRIM Grup’un tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2000 yılında faaliyete geçmiştir.

YILMAR; dürüstlük, güvenilirlik ve yüksek kalitede hizmet prensipleriyle armatörlük, gemi işletmeciliği, gemi kiralama, acentelik ve gemi alma/satma konularında uzman kadrolarıyla Türk denizcilik sektöründe hizmet vermektedir. YILMAR, YILDIRIM Grup’a ait firmaların yaptığı ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmenin yanı sıra gerek Türk, gerekse yabancı üçüncü şahıs firmalarına da rekabetçilik ve güvenilirlik ilkeleriyle hizmet vermektedir. YILMAR, sağladığı bu hizmetler neticesinde son 4 yıldır senelik 2 milyon ton taşıma kapasitesine ulaşmıştır.

YILMAR, dünya denizcilik sektörünün değişen koşullarını, müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini önceden tespit ederek hem bağlı bulunduğu YILDIRIM Grup firmalarına, hem de üçüncü şahıs firmalarına hizmet vermekte, dünya denizcilik sektöründe güvenilir ve saygın bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.