KİRALAMA

 
 
A | a

Yılmar Denizcilik, bağlı bulunduğu YILDIRIM Holding A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren firmaların ithal/ ihraç ettiği ürünlerin taşımasında gerek kendi filosu gerekse dünya denizcilik piyasalarının en güvenilir ve tanınmış armatörleri ile ortaklaşa çalışarak özellikle Türkiye – Uzakdoğu – Türkiye, Türkiye – Kuzey Avrupa, Güney Afrika – Türkiye hatlarında üst düzey hizmet veren saygın firmalar arasına girmiştir.

Bunun yanı sıra tecrübeli kadrosu ile üçüncü şahıslara ait taşımalarda da gerek kendi gemileri gerekse piyasadan kiraladığı gemilerle faaliyet hacmini ve sahasını genişletme imkanı bulmuştur.

Yılmar Denizcilik, özellikle krom, kömür, gübre, hurda ve demir-çelik taşımalarında yıllık 2 milyon tonu asan bir kapasiteye ulaşarak dünya denizcilik sektöründe adından söz ettirmeyi başarmış, 1000 dwt`dan panamax tonajuna kadar geniş bir yelpazede uluslararası kalite, güvenlik ve çevre normlarına uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  

YILMAR Denizcilik, deneyimli, uzman kadrosu ve tüm Türk limanlarındaki ofisleri ile verimi yüksek, performansta sınır tanımayan bir hizmet vermektedir.